אודות

אודות

אודותינו

חברת תמיר נדל"ן הינה חברת בניה וייזום משפחתית המתמחה בפרוייקטי התחדשות עירונית איכותיים במרכז הארץ ובדגש על תל אביב. החברה מספקת חבילת שירותים כוללת, אטרקטיבית ומקיפה אשר תאפשר לבעלי הדירות לממש את זכויותיהן במסגרת תמ"א 38 ולהשביח את נכסיהם בצורה יעילה ופשוטה, ללא טרחה וסיכון ולא פחות חשוב – ללא כל עלות מצדם. החברה מעסיקה מהנדסים ומנהלי עבודה במשרה מלאה וע"י כך שולטת באיכות הבניה.

החברה מעסיקה מהנדסים ומנהלי עבודה במשרה מלאה וע"י כך שולטת באיכות הבניה.

מה אנחנו עושים?

תמיר נדל"ן מבצעת ומממשת תמ"א 38 משלבי הבדיקות והתכנון ועד שלבי הביצוע, הניהול והגמר.

לקבוצה ניסיון, ידע ויכולות מוכחים בביצוע פרויקטים בכל רחבי הארץ. סל השירותים של החברה כולל בדיקות ספציפיות לכל בניין, תכנון הנדסי ואדריכלי, קידום והשגת היתרי בנייה בלוח הזמנים הקצר ביותר, ביצוע חיזוק המבנה ותוספות הבנייה ברמה הגבוהה ביותר וללא פשרות ומימון הפרויקט.

כל זאת תוך הקפדה יתרה על ליווי צמוד ויחס אישי המעמיד את הדייר במרכז התהליך. מגוון הפרויקטים של תמיר נדל"ן כוללים חיזוק ושיפור בניינים לפי תמ"א 38/1, הריסה ובניה מחדש לפי תמ"א 38/2, פרויקטים של פינוי בינוי ופרויקטים נדל"ניים ברחבי העולם.

 

אנשי מקצוע ושותפים עסקיים

חברת תמיר נדל"ן בוחרת בקפידה את אנשי המקצוע וחוברת אל הטובים ביותר בכל תחום.

הפעילות הרחבה של תמיר נדל"ן בתחום התמ"א 38 מאפשרת לה להעסיק את טובי המתכננים וליצור נבחרת המומחים שכל אחד ואחד מהם מוביל בתחומו ובעל ניסיון מוכח בפרויקטים הרלוונטים.

בכל פרויקט תמיר נדלן שמה דגש על תכנון יעיל, איכותי ובעל אורך חיים רב. צוות המומחים של החברה הכולל אדריכלים, עורכי דין, מהנדסים, יועצי חשמל, יועצי אינסטלציה, יועצי מיזוג אויר, יועצי בניה ירוקה, יועצי אקוסטיקה, מפקחים ואנשי מקצוע מהטובים ביותר בתחומם.

למה תמיר נדל"ן

חברה המספקת את כלל השירותים הנדרשים לביצוע פרויקט תמ"א 38, הן בתחום הייזום והתכנון והן בתחום הביצוע והבניה. העבודה אתנו מעניקה לכם יתרונות רבים וחשובים:

  • ליווי מקצועי ואישי לאורך כל הפרויקט.
  • ייעוץ עם המומחים המובילים תחומם בבנייה, תכנון, עיצוב וייעוץ משפטי.
  • חלקת תכנון הכוללת אדריכלים ומהנדסים מהשורה הראשונה.
  • ייעוץ וליווי בתחום המשפטי, ע"י עורכי דין המתמחים בנדל"ן ובמיסוי מקרקעין.
  • שותפויות וקשרים עם חברות נדל"ן מובילות.
  • מחויבות מוחלטת ללקוח וזמינות לבקשות, שאלות והתייעצויות.
  • מענה ישיר לבעיות של הלקוחות על ידי קו ישיר לכל בעלי התפקידים הבכירים בחברה ולא דרך מערכת מזכירות מסורבלת.

גיא תמיר

מנכ"ל ובעלים

גיא תמיר הינו יזם נדל"ן המתמחה בפרויקטים של תמ"א 38. הפרויקט הראשון שביצע היה בין הפרויקטים הראשונים ברמת גן של תוספת בניה אשר הושלם בשנת 2008 ומאז השלים פרויקטים נוספים. בעל תואר ראשון בכלכלה וניהול מהאוניברסיטה הפתוחה, תואר שני MRE מהפקולטה לאדריכלות ומהפקולטה להנדסה בטכניון ושמאי מקרקעין מוסמך. ניסיון וידע זה מאפשר לגיא למקסם את התכנון בדרך הטובה ביותר. גיא משמש מרצה קבוע בקורסים של תמ"א 38 לסטודנטים ואנשי מקצוע

אמינות

הפרויקטים שאנחנו מובילים מתחילים בבדיקות מקיפות לבירור המצב הספציפי של כל בניין. אנחנו מלווים את הדיירים לאורך כל הדרך ושומרים על זמינות גבוהה לשאלות ובקשות.

ניסיון

לנבחרת המומחים שלנו יש ניסיון רב שנים בפרויקטים של תמ"א 38, והם יוכלו לענות על כל הצרכים והשאלות שיעלו. הפרויקטים שביצענו מדברים בעד עצמם ואנו מזמינים אתכם לסייר בהם ולהתרשם.

בנייה עצמאית

תמיר נדל"ן היא חברת ייזום ובניה המבצעת את הפרויקטים שלה בעצמה – משלב התכנון הראשוני ועד סיום הפרויקט. העצמאות הזו מאפשרת לנו לתת לכם שירות טוב יותר, בשקיפות מוחלטת ויעילות גבוהה.

הון עצמי

היציבות והאיתנות הפיננסית של תמיר נדל"ן מאפשרת לנו להביא אל השולחן הון עצמי רב. בכך אנחנו מזרזים את התקדמות הפרויקט וחוסכים ממכם סיכונים מיותרים. כל הפרויקטים מבוצעים בליווי בנקאי סגור

דילוג לתוכן