יתרונות חיזוק מבנים תמ"א 38

לחיזוק מבנים כחלק מתהליך של תמ"א 38 ישנם יתרונות רבים שכולם נועדו לרווחתם של ציבור בעלי הדירות שבהן מבוצע תמ"א 38., ניתן לשים לב שיותר ויותר בניינים כיום עוברים לסטנדרטיים מודרנים ומעוניינים בשינוי כחלק מתהליך של תמ"א 38 שגורם לעליית שווי הדירה ומספק תשואה יפה והכל ללא עלות מצד הדיירים.

תוספת מעלית לבניין

ישנם בניינים רבים שעדיין לא קיימת בהם מעלית אי לכך היתרון כאן הוא מובהק לבעלי הדירות בכך שיוכלו לקבל מעלית לפי תמ"א 38 ניתן לראות כי בבניינים שבהן נוספה מעלית לפי תמ"א 38 או סתם ביוזמת הדיירים מחירי הדירות עלו בין 10% ל-20% וזה גרם להגדלת כמות האנשים אשר ירצו לרכוש את הדירה..

תוספות בנייה לדירות

כחלק מתהליך של תמ"א 38 ניתנת אפשרות לרחבת דירות ישנות כחלק מהפרויקט. הרחבת הדירות יכולה להגיע עד 25 מ"ר לדירה והשיקולים להרחבה בד"כ הם לפי המצב התכנוני של הבניין, חשוב להבין שהתוספות הללו עלותם יכולה להיות יקרה ביותר באם אין מדובר באותו תמ"א 38 ואפשרות לתוספות אלו לא תמיד אפשרית באם אין מדובר בתוכנית תמ"א 38, לכן מומלץ לנצל הזדמנות זו ולהתחיל בחיזוק בניין.

שפריץ חיפוי חיצוני ואספלט לחנייה

אילו חשבתם שאותה תמ"א 38 בעלת רק היתרונות המופיעים מעלה בלבד אז טעיתם, ישנם יתרונות רבים וגדולים לתוכנית המתאר שימו לב שכחלק מהתהליך של חיזוק מבנה הבניין תקבלו שיפוץ חיצוני של הבניין ושדרוג המערכות החיצוניות של הבניין לרבות: מים, שפכין, דלוכין, חשמל, תקשורת, גז וכ"ד.כמו כן הבניין יחופה בחיפוי חדש ובכך יקבל מראה יפה ומודרני. נוסף על כך, כל שטחי הגינה והשבילים בקומת הקרקע ישודרגו ויגרמו לבניין להיות כמו בניין חדש.