פינוי בינוי – סביבת מגורים ברמה אחרת

מגורים במתחם מודרני בעל מרחב ציבורי נעים ותשתיות חדשות נמצאים בהישג ידם של בעלי דירות במתחם המיועד לפינוי בינוי. תמיר נדל"ן מבצעת פרויקטים של פינוי בינוי ביעילות ובמקצועיות, ומוסרת לדיירי המתחם דירות חדשות במתחם אסתטי וחדיש.

מה כולל התהליך

על מנת שפרויקט פינוי בינוי יצא לדרך, יש צורך שמשרד הבינוי והשיכון יכריז על שטח עירוני כמתחם פינוי בינוי. מדובר בדרך כלל על אזור או מספר בניינים המיושבים בדלילות או בעלי מרקם עירוני בעייתי. במהלך הפרויקט נהרסים הבניינים ומוקמים במקומם בניינים חדשים, בעלי תשתיות ומתקנים איכותיים יותר. לאחר סיום הבניה מקבלים הדיירים דירות חדשות לחלוטין, בגודל זהה או גדול יותר מדירותיהם הקודמות ובעלות ערך כלכלי גבוה בהרבה.

לצאת לדרך עם השותפים הנכונים

בשל ההיקף הרחב שלהם, פרויקטים של פינוי בינוי אורכים זמן רב יותר מחיזוק מבנה קיים או מהריסה והקמה של בניין יחיד. לכן חשוב שהחברה המבצעת תהיה בעלת איתנות פיננסית מספקת על מנת להשלים את הפרויקט ובעלת משאבים אנושיים ומקצועיים כדי לקדם אותו ולסיימו במועד הקבוע.

לחברת תמיר נדל"ן יש את החוסן הפיננסי המאפשר ביצוע פרויקטים בסדר גודל של פינוי בינוי. אנשי המקצוע של החברה והשותפים העסקיים שלה הם בעלי ניסיון בפרויקטים בקנה מידה כזה.