5 סיבות טובות להזמנת קבלן תמ"א 38

1. חיזוק מבנים מפני רעידות אדמה –

הסיבה הראשונה והכי חשובה שבגללה מדינת ישראל החליטה על כל התהליך הזה היא: חיזוק המבנה נגד רעידות אדמה. חשוב לדעת שהתקנים שיש במדינת ישראל לחיזוק מבנים נגד רעידות אדמה ובמיוחד התקן שהוכנס בתיקון 3 לחוק התמ"א 38 הם מהמחמירים ביותר בכל העולם. כל מבנה שעובר את חיזוקו כנגד רעידות אדמה יכול להיות מוגן לרעידות אדמה ברמות מאוד גבוהות.

2. שיפור איכות חיים –

לכל אחד מאיתנו חשובה איכות החיים שלו. לא סתם אנחנו משקיעים רבות בעיצוב וסידור הדירה שלנו. עד היום שיפוץ הבניין היה עסק יקר, מסובך ומסורבל כיוון שהיה קשה לארגן את כל הדיירים ולעשות שיפוץ של הבניין כשכל דייר רצה להיות קבלן על. לא עוד! באמצעות שיחת טלפון אחת אתם יכולים לקבל איכות חיים ברמה גבוהה על ידי חיזוק ושיפוץ הבניין שלכם והתאמתו לסטנדרטים המתקדמים ביותר. אחרי אותו תהליך תוכלו להיכנס כל פעם לבניין שלכם בגאווה ולהשוויץ בו לכל החברים וכמובן כל זה ללא עלות מצידכם. החליטו שאתם רוצים לעשות תמ"א 38 רמת גן וקבלו הצעה במקום לשיפוץ הבניין שלכם ללא כל התחייבות מצידכם.

3. העלאת שווי ערך כל דירה בבניין –

לא פעם נתקלים באוזניים אטומות של שכנים סרבנים שאינם רוצים "להכניס ראש בריא למיטה חולה" ומפחדים מאוד מתמ"א 38, אותם שכנים חייבים ללמוד ולהבין וראות בבניינים אחרים כי בסיום העבודה ערך כל דירה תקפוץ בעשרות אחוזים והרווח של כל בעל דירה יהיה גדול מאוד.

4. חינם כבר אמרנו? –

רוב הקבלנים אינם גובים שכר עבור עבודת חיזוק מבנה הבניין במסגרת תמ"א 38, ואתם חייבים להבין שמדובר על סכומים לא מבוטלים ורבים עד מאוד של כמה מאות אלפי שקלים לחיזוק כל הבניין ועוד כמה מליוני שקלים לשאר השיפורים והתוספות בבניין, יוצא מכך שאתם מקבלים חיזוק, שיפוץ והרחבה של כל מבנה הבניין ובתמורה לכך אתם רק מאפשרים לקבלן לממש את זכויות הבנייה על גג הבניין וכך הקבלן יכול לממן את כל העלויות הרבות שהוא הוציא על שיפוץ, שדרוג וחיזוק המבנה.

5. כל בית צריך מרפסת –

ברוב המבנים יש אפשרות לקבל תוספת של מרפסת לכל דירה כחלק מחיזוק מבנה הבניין, במרפסת תוכלו להשתזף ואפילו לאחסן שם דברים במקום במחסן שלכם למעלה, תוכלו לשתול פרחים ואף בצלצלים קטנים ושאר ירקות וליהנות גם מירקות חינם, אז איזו סיבה טובה יותר אתם צריכים על מנת לעבור לחיזוק כל מבנה הבניין שלכם? לא כדאי לחכות עם הנושא משום שדברים יכולים להשתנות ויתכן שלקבלנים כבר לא יהיה כלכלי לבצע שיפוץ כל כך יקר ללא שום עלות מצד הדיירים ואתם עלולים לשלם על כך מחיר יקר.